You are not connected. Please login or register

Деми........

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Деми........ on Сре Дек 17, 2008 12:42 am

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
Тука ке бидат поставувани задачите кои треба да ги изработи Деми

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

2 Re: Деми........ on Пет Дек 19, 2008 6:32 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Ајде сакам да праваааам!


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

3 Re: Деми........ on Пет Дек 19, 2008 9:53 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
cekaj

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

4 Re: Деми........ on Саб Дек 20, 2008 12:11 am

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
no spam ne spamuvaj!!!

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

5 Re: Деми........ on Саб Дек 20, 2008 12:22 am

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
оки ќе чекам..сори Embarassed


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

6 Re: Деми........ on Чет Јан 08, 2009 9:39 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
Вака Дами направи проект за некоја твоја омилена личност било што
пејачка глумица глумец пејач, или за некоја историска личност
и вметни слики и убаво среди го текстот како проект.


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

7 Re: Деми........ on Пет Јан 09, 2009 12:51 am

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Како проект? Мислиш на некоја позадина да ставам текст па слики така?


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

8 Re: Деми........ on Пет Јан 09, 2009 1:57 am

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
pa vo word


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

9 Re: Деми........ on Пет Јан 09, 2009 2:04 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Ааааа...ама како ќе го пратам после?! Rolling Eyes


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

10 Re: Деми........ on Пет Јан 09, 2009 2:46 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
оки но проблемо


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

11 Re: Деми........ on Пет Јан 09, 2009 5:19 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
ама јас те прашав како ке го пратам после? Very Happy


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

12 Re: Деми........ on Пет Јан 09, 2009 6:12 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
лел извини мене преска ми се прочита ако после ти го пратам хахаха
иначе можеш да ми го пратиш преку емаил.


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

13 Re: Деми........ on Пет Јан 09, 2009 7:27 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
ахам епа ок! Very Happy нема проблем!


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот