You are not connected. Please login or register

Selena Gomez

Која е поубава-Мајли или Селена?

25% 25% [ 3 ]
75% 75% [ 9 ]
Општо гласови : 12

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Selena Gomez on Вто Ное 25, 2008 11:52 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Ова е една актерка многу убава..ептен ја сакам...Оваа девојка и стана ривал на Мајли бидејќи поранешниот дечко на Мајли ( Ник Џонас) сега е со Селена , па Мајли во едно интервју изјави дека е многу љубоморна.Инаку и во кариерата Селена е повеќе позната и повеќе напредува, па Мајли се обидува да најде начин како да ја победи!

Според мене Селена ми е послатка еве неколку слики
вие што мислите?


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

2 Re: Selena Gomez on Вто Ное 25, 2008 11:58 pm

Elisa

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
I Miley i Selena se mnogu slatki.Lepoticki.
A kako sto znam Miley ima drug decko i ne veruvam deka i ljubomori na Selena.
Mnogu se slatki gi obozavam.


_________________

Aly So Sweet...
Преглед на профилот на членот

3 Re: Selena Gomez on Сре Ное 26, 2008 12:02 am

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
vistina ee citav vo bravo miley i ljubomori na selena zs iskaca so nejzinoto bivso momce


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

4 Re: Selena Gomez on Сре Ное 26, 2008 12:48 am

Elisa

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~


_________________

Aly So Sweet...
Преглед на профилот на членот

5 Re: Selena Gomez on Сре Ное 26, 2008 1:13 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Да меѓу нив има некои недоразбирања бидејќи Селена Гомез и нејзината најдобра другарка Деми Ловато снимале некое нивно клипче кај што зборат нешто за нив и го ставиле не ју тјуб за да ги гледаат фановите. После Мајли И нејзината другарка Менди направила пародија на ова клипче каде ги исмеваат Селена и Деми и ги повтараат на смешен начин. Тоа не било убаво од нивна страна! Neutral

Но може ќе се смират нивните односи! Smile


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

6 Re: Selena Gomez on Сре Ное 26, 2008 1:16 pm

Elisa

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
E da ne e ubavo taka so napravile.
A slucajno da nemas link od klipot da go vidam?

Da ne e taj klip?

https://www.youtube.com/watch?v=VDXFauqSN7k


_________________

Aly So Sweet...
Преглед на профилот на членот

7 Re: Selena Gomez on Сре Ное 26, 2008 4:09 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
да овој е!
Ете дечки сите погледнете го!


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

8 Re: Selena Gomez on Чет Ное 27, 2008 12:13 am

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Според мене Селена е една од наjслатките актерки од Дизни.Многу е слатка и симпатична и одлично глуми.А односно караницата меѓу Маjли и Селена не знам дали е заради пародиjата или заради Ник зошто Маjли и Ник негираат да биле заедно..и сепак за Селена имам далеку подобро мислење од колку за Маjли

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

9 Re: Selena Gomez on Нед Ное 30, 2008 8:43 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
fala za slikite a inace jas glasav za dvete

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

10 Re: Selena Gomez on Саб Дек 06, 2008 4:59 pm

Ana

avatar
~Nov clen~
~Nov clen~
mene poubava mi e maley nezz vaa selena nogu facta i e..

Преглед на профилот на членот

11 Re: Selena Gomez on Пон Дек 08, 2008 2:23 am

Преглед на профилот на членот http://www.vanja-00-.piczo.com

12 Re: Selena Gomez on Пон Дек 08, 2008 6:32 pm

Bube

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
mene poubava m e miley

Преглед на профилот на членот http://www.piczo.com

13 Re: Selena Gomez on Вто Дек 09, 2008 12:26 am

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
i mene poubava mi e miley


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

14 Re: Selena Gomez on Саб Дек 13, 2008 6:21 pm

Maje

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Maley

Преглед на профилот на членот

15 Re: Selena Gomez on Нед Дек 14, 2008 9:44 pm

Angel4e

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
I dvete mi se ubavi ama poveke si ja sakam na Miley taka da ke glasam za Miley!

Преглед на профилот на членот http://hsm3gnews.blogspot.com/

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот