You are not connected. Please login or register

Luisana Lopilato

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Luisana Lopilato on Пет Ное 21, 2008 10:02 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
Spored mene ovaa glumica mi e super glumese vo chiquititas pa potoa vo rebelde way.I vo rebelde way se proslevi
Sto milsite za ovaa glumica???Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

2 Re: Luisana Lopilato on Пет Ное 21, 2008 11:18 pm

Bube

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
super eeee se najnaj

Преглед на профилот на членот http://www.piczo.com

3 Re: Luisana Lopilato on Пет Ное 21, 2008 11:25 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
eve ja nakratko nejzinata biografija
Нејзиното комплетно име е Лусијана Лорели Лупилато, а ја викаат Лули. Родена е на 18 мај 1987 во Буенос Аирес.

Нејзина слабост се тортите, а нејзина најголема добра особина е што беспрекорно си ги исполнува обврските. Нејзин среќен број е 17.

Најголема љубов и е актерството, а омилена актерка и е Андреа Дел Бока

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

4 Re: Luisana Lopilato on Саб Ное 22, 2008 8:59 pm

Mad

Преглед на профилот на членот http://www.vanja-00-.piczo.com

5 Re: Luisana Lopilato on Саб Ное 22, 2008 9:17 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
spamspam vanja odi vo spam i procitaj sto e toa!

a inaku ja obozavam ovaaaaa glumica najubava eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

6 Re: Luisana Lopilato on Нед Ное 23, 2008 1:08 am

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~na ovaa slika mi e preubava

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот