You are not connected. Please login or register

ρυяρℓє ∂αιѕу

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 ρυяρℓє ∂αιѕу on Нед Ное 16, 2008 8:25 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Dear dairy...
Denes be6e onaka interesen den...Sabajle uchev,posle bev na kompjuter i *emi* me izvesti za forumov i jas vednash se zachleniv i od togash ne stanav-samo za ruchek i malce da povezbam matematika...i taka sea pak sum na kom i treba da se banjam Very Happy


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

2 Re: ρυяρℓє ∂αιѕу on Пон Ное 17, 2008 10:43 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Диер Дајари...
Денес иамвме 7 часа..многу беше досадно...ама тоа е
после бев на форумов и работев во 2 продавници и имав толку работа што не можев да го разгледам и да си пишувам многу многу..ама сепак интересно е...ке се навикнам!
бев и на англиски ...па учев и пак на форумот...денес на форумот немавме ич домашно... и ништо не учевме ... ама ајде утре може ке учиме (интересно ми е)
сега ке почне гала вечер на операција триумф и се надевам дека милица нема да отпадне и дека александар ке биде пак фаворит на публиката!

cat alien monkey pig


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

3 Re: ρυяρℓє ∂αιѕу on Пон Ное 17, 2008 11:14 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
mnoguuuu ja sakam milica
mislam ne sakam da otpadne kako me iznervira adnan toa e cudo pred toa mi bese zal ama sega mnooooooooooooooooogu sakam da ssi odi
sajko im ja napravi cela himna a adnan celooooo vreme go ogovara
kreten
odam da gledam OT da ja vidam lepotata na OT (sajko i love you)
ahahha

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

4 Re: ρυяρℓє ∂αιѕу on Вто Дек 09, 2008 8:55 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Диер Дајари...
Денес во школо правев тест физика...!!!! Оу мај Гад... Ама не беше многу тешко иако ке имам една грешка или две барем толку за сега мислам..хехе. После бев на балет...и после си гледав ангели..хехе
Попладнето бев на форумите (многу ги има) бидејќи овие денови немав интернет па затоа да си го надополнам изгубеното време...хих
После учев граѓанско и еве сега на компјутер...МНогу се нервирам дека требаше да идам со една моја другарка Барби во Златно Славејче да ги гледам на пробата а таму ке беше и Боби ама не отидов дека не можев...равррр...уффф.... се нервирааааам..... Evil or Very Mad Suspect

П.С. Многу сум тажна дека една од моите најблиски другарки- таа Барби во недела ке иде во Америка во Чикаго да живее и нема веќе да ја видам .. не знам до кога... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ке ми недостигаа.... ама ќе ја изпратам на ајродром и мноооооогу ќе плачаааам! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

5 Re: ρυяρℓє ∂αιѕу on Пет Дек 19, 2008 5:42 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
steta............... i otide?


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот