You are not connected. Please login or register

Хуманост

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Хуманост on Вто Мар 17, 2009 1:39 am

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
Тука ставајте некои хуманитарни акции за кои треба да се донира!
Да бидеме хумани и да им помогнеме на луѓето кои им е потребна нашата помош!

8 годишниот Јован Колоски од Струга, кој боледува од неопределена
енцефалопатија, мора да се оперира во Словенија. Операцијата чини 83,000 евра.
Од фондацијата на Т-Mobile одреден е број за помош:

073 143 104


Бидете хумани, донирајте и спасете невин, дечји живот чија анѓелска
насмевка ќе биде најголемата награда која ќе ја добиете за возврат.
_________________


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот