You are not connected. Please login or register

Пижама парти

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Пижама парти on Нед Дек 28, 2008 1:06 am

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
Еве тука ке ни продолжи забавата
здравооо на сите
како сте????

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

2 Re: Пижама парти on Нед Дек 28, 2008 1:08 am

Dijan4e

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
super da donesam pak nesto za jadenje?

Преглед на профилот на членот

3 Re: Пижама парти on Нед Дек 28, 2008 1:10 am

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
zdravo da ti gi sitnite raboti po pm a inaku sakas
da
ja
vidis
taa
kolata sto
mislam
deka
e
super
za
glavna nagrada


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

4 Re: Пижама парти on Нед Дек 28, 2008 1:11 am

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
ај
прати ми ја
хахах

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

5 Re: Пижама парти on Нед Дек 28, 2008 1:11 am

Dijan4e

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
mozete da gi napisete pravilata za taa igra?

Преглед на профилот на членот

6 Re: Пижама парти on Нед Дек 28, 2008 1:14 am

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
epa treba da i pratis nekoja sitnica na nince preku pm nesto predmet ili bilo sto i nejze koja sitnica najmnogu ke i se dopadne ke i ja dade golemata nagrada kapis?


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

7 Re: Пижама парти on Нед Дек 28, 2008 1:15 am

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
вакаа
вие сите барате нешто новогодишно и ми го пракате преку пп
јас ги објавувам и кажувам кој поклон од кого е
и сите гласаат
неможат за себе
и тој што ке победи однсоно тој поклон што ке има најмногу гласови ке биде доделен на оние жии предлози имале помалку гласови
а тој жто имал најмногу гласови ке добие кола

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

8 Re: Пижама парти on Нед Дек 28, 2008 1:19 am

Dijan4e

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
pa moze i da ne kazuvas nin4e koe od kogo e da bide pointeresno

Преглед на профилот на членот

9 Re: Пижама парти on Нед Дек 28, 2008 1:21 am

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
е да
имаш право
ама треба новогодишно
така да би ја замолила симона да ми прати некоја ситница ама новогодишна
ако може секако

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

10 Re: Пижама парти on Нед Дек 28, 2008 1:37 am

Dijan4e

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
nekoi se izgasija

Преглед на профилот на членот

11 Re: Пижама парти on Нед Дек 28, 2008 2:28 pm

=(VaLeRiJa)=

avatar
~Nov clen~
~Nov clen~
Znaci ovde ke imame pocesto pizama party.
Пижама парти niugds
Преглед на профилот на членот

12 Re: Пижама парти on Нед Дек 28, 2008 3:09 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
аха
така е
хахахаха

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

13 Re: Пижама парти on Нед Дек 28, 2008 8:50 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
a nin4e moze sega da ti pratam nekoja sitnica?hh


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

14 Re: Пижама парти on Нед Дек 28, 2008 8:55 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
jas posle sega odam na rodenden


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

15 Re: Пижама парти on Пон Дек 29, 2008 12:45 am

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
mozete da mi pratite koga sakate

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

16 Re: Пижама парти on Пон Дек 29, 2008 4:51 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
abe jas nemozam da najdam nisto ubavo novogodisno .......


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот