You are not connected. Please login or register

***euge***

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 ***euge*** on Пет Дек 19, 2008 4:46 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
Ovde ke bidat zadavani zadacite na euge.


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

2 Re: ***euge*** on Вто Јан 06, 2009 2:46 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
вака првата задача еуге е да земеш некоја слика од мар и тијаго и да напишеш нешто убаво на англиски на сликата преку која програма мозес еве на пример паинт или било која и прати ми го по пм


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

3 Re: ***euge*** on Вто Мар 03, 2009 1:16 am

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
Имаш нова задача:
- Да направиш потпис од кого сакаш од Ангели и да пишеш нешто на Англиски врз него.


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот