You are not connected. Please login or register

Ејми...

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Ејми... on Пет Дек 19, 2008 2:14 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
Треба да составиш текст од најмалку 10 реченици и да го преведеш тоа
по можност на некоја подлога (позадина)Последната промена е направена од nin4e на Пет Дек 19, 2008 9:45 pm. Мислењето е променето 1 пати

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

2 Re: Ејми... on Пет Дек 19, 2008 5:41 pm

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Ajде сега ќе почнам Very Happy
А мора јас да смислам нешто или може од некоја песна или така нешто
П.С Името ми се чита Ејми ама можеш и Еми ако сакаш Very Happy

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

3 Re: Ејми... on Пет Дек 19, 2008 9:46 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
може и песна

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

4 Re: Ејми... on Саб Дек 20, 2008 12:22 am

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Very Happy Го направив и ти го пратив

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

5 Re: Ејми... on Саб Дек 20, 2008 12:23 am

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
стај го да го видимеее...плиис


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

6 Re: Ејми... on Саб Дек 20, 2008 12:24 am

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Аууу бруки No ..одвратно е ..ама ај еве линк
https://i.servimg.com/u/f72/12/92/68/11/hawaii10.jpg
Ова е иначе прв дел
после следува втор..дека немаше место за 10 реченици

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

7 Re: Ејми... on Саб Дек 20, 2008 12:25 am

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Лелееее..преубаво еее...супеер
сега ми е на позадина! хехе


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

8 Re: Ејми... on Саб Дек 20, 2008 12:26 am

Bube

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
lele najsuper e

Преглед на профилот на членот http://www.piczo.com

9 Re: Ејми... on Саб Дек 20, 2008 12:28 am

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Фала ви многу sunny
Деми стварно ти е на позадина?

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

10 Re: Ејми... on Саб Дек 20, 2008 12:30 am

Bube

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
i mene mi e na pozadinata

Преглед на профилот на членот http://www.piczo.com

11 Re: Ејми... on Саб Дек 20, 2008 12:31 am

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Хаха ме изненадивте Very Happy ...фалааа ви најмногу

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

12 Re: Ејми... on Саб Дек 20, 2008 12:32 am

Bube

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
a preku koja programa ja napravi

Преглед на профилот на членот http://www.piczo.com

13 Re: Ејми... on Саб Дек 20, 2008 12:37 am

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Преку повеќе програми Very Happy

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

14 Re: Ејми... on Саб Дек 20, 2008 12:47 am

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
wow ammy najsuper e mnogu e ubavoooooooooooo blaze tebe sto znajs da si naprajs a ja lelelellelel super eeeeeeeeee

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

15 Re: Ејми... on Саб Дек 20, 2008 12:50 am

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Фала ти многу Еуге и твоите се мн слатки

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

16 Re: Ејми... on Саб Дек 20, 2008 12:53 am

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
thanks:D

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

17 Re: Ејми... on Саб Дек 20, 2008 12:57 pm

Anny

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
super ti eeee Very Happy ...preubavka... Very Happy

Преглед на профилот на членот

18 Re: Ејми... on Нед Дек 21, 2008 1:15 am

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
suuper ti e
i nemora vtor del

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

19 Re: Ејми... on Нед Дек 21, 2008 1:55 am

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Ок нема да правам Very Happy
Иначе фала ви на сите sunny

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот