You are not connected. Please login or register

*****N*e*S*e*****

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 *****N*e*S*e***** on Пет Дек 19, 2008 12:19 am

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
Ovde ke bidat zadavani zadacite na *N*e*S*e*


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

2 Re: *****N*e*S*e***** on Саб Дек 20, 2008 3:46 pm

*NeSe*

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
i so treba sea da praam ? koja e prvata zadaca?


_________________
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com

3 Re: *****N*e*S*e***** on Вто Јан 06, 2009 2:44 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
првата задача е да направиш потпис од мар и тијаго и да напишеш нешто убаво на потписот ама на англиски и прати ми го по пм


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

4 Re: *****N*e*S*e***** on Вто Мар 03, 2009 1:17 am

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
Имаш нова задача:
- Да направиш потпис од кого сакаш од Ангели и да пишеш нешто на Англиски врз него.


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот