You are not connected. Please login or register

***Dammy :]***

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 ***Dammy :]*** on Пет Дек 19, 2008 12:12 am

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
Tuka ke bide postavvano toa sto treba da go izrabotuva Dammy :]


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

2 Re: ***Dammy :]*** on Саб Дек 20, 2008 8:39 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Ajdeeee...sakam da pravaaam..hh ajde ke se strpam malce


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

3 Re: ***Dammy :]*** on Вто Јан 06, 2009 2:43 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
Вака имаш за задача да направиш потпис од некоја слика од мар и тијаго и да напишеш на неа нешто убаво на англиски
прати ми по пм


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

4 Re: ***Dammy :]*** on Сре Јан 07, 2009 5:13 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
еве го потписот

а пошто ја замолив симона да ми смени од позадина во потпис еве и аватар направив хх! Very Happy


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

5 Re: ***Dammy :]*** on Чет Јан 08, 2009 12:11 am

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
super ti se


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

6 Re: ***Dammy :]*** on Чет Јан 08, 2009 1:28 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Fala mnogu simona.


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

7 Re: ***Dammy :]*** on Чет Јан 08, 2009 1:30 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
prekrasni se Very Happy

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

8 Re: ***Dammy :]*** on Чет Јан 08, 2009 1:33 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Fala premnoguuuu!


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

9 Re: ***Dammy :]*** on Чет Јан 08, 2009 1:35 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
np Very Happy

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

10 Re: ***Dammy :]*** on Чет Јан 08, 2009 3:41 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
nisto


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

11 Re: ***Dammy :]*** on Вто Мар 03, 2009 1:16 am

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
Имаш нова задача:
- Да направиш потпис од кого сакаш од Ангели и да пишеш нешто на Англиски врз него.


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот