You are not connected. Please login or register

Обавестувања

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Обавестувања on Сре Дек 17, 2008 12:53 am

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
Тука ке бидете обавестувани, кога почнуваат часовите кога има натпревари кој од вас е победникот итн.
и сега првото обавестување е дека часовите почнуваат веднаш бидејки на
оваа секција секој за себе работи па не мораме да ги чекаме другите.

Тука најчесто ке правите банери, аватари со познатите личности
но исто така ке имаме и натпревари во знаење

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

2 Re: Обавестувања on Пет Дек 19, 2008 12:14 am

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
a treba da otvoram li novo za poznati sekcija zs jas predavam poznati vo drugoto odd.?


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

3 Re: Обавестувања on Пет Дек 19, 2008 9:53 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
ne
tuka ke si bidejki i ti
ako sekoj raboti posebno otvori za sekoj posebno
ako rabotite vo nekolku grupi otvori grupi
ako rabotite site vo edna grupa otvori edna grupa

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот