You are not connected. Please login or register

Ани....

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Ани.... on Сре Дек 17, 2008 12:43 am

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
Тука ке бидат поставувани задачите кои треба да ги изработи Ани

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

2 Re: Ани.... on Чет Јан 08, 2009 9:40 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
Вака Анни направи проект за некоја твоја омилена личност било што
пејачка глумица глумец пејач, или за некоја историска личност и вметни
слики и убаво среди го текстот како проект.


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот