You are not connected. Please login or register

Училиште

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Училиште on Саб Дек 13, 2008 6:29 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
Како ви оди во училиште? Во кое учите? Какви ви се наставниците?

Мене супер ми оди во училиште и сум одлична ученичка со сите петки. Учам во Живко. И наставниците се супер!!!!!! Сите ме обожаваат!


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

2 Re: Училиште on Саб Дек 13, 2008 7:06 pm

*NeSe*

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
jas ucam vo braka miladinovci i sum 1 god inaku super za sea mi ide pa ke vidime ponatamu a za u osnovno site mi bea 5 i dev prvenec na generacija i taka


_________________
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com

3 Re: Училиште on Саб Дек 13, 2008 10:06 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
heh super


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

4 Re: Училиште on Саб Дек 13, 2008 10:12 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
Jas ucam vo osnovnoto uciliste "Sande Sterjoski" vo Kicevo i sum 6-to
odd.za sega mi odi a za ponatamu ke vidime hahaha i toa e toa

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

5 Re: Училиште on Нед Дек 14, 2008 2:32 pm

Angel4e

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Jas ucam vo osnovnoto uciliste Josip Broz Tito vo Struga i sum 6 odd.
Zasega gi imam site petki i super mi odi.

Преглед на профилот на членот http://hsm3gnews.blogspot.com/

6 Re: Училиште on Вто Дек 16, 2008 9:19 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Јас учам во Владо Тасевски во Скопје и сум 7. Сите ми се петки и супер ми оди хх


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

7 Re: Училиште on Вто Дек 16, 2008 9:40 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
јас учам во владо тасевски, сум 6 одд........ имам три 4 по биологија, географија и историја (иначе мразам биологија и географија)
и не м9и се смеите поради оценките
иначе најдобро ми иде математика

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

8 Re: Училиште on Вто Дек 16, 2008 10:38 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Не ти се смееме..нема смешно...
А кои ви се омилени предмети..?
Мене Историја,Хемија,Англиски и Математика (предметите ги сакам ама наставниците по англиски и математика се ужас!)


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

9 Re: Училиште on Сре Дек 17, 2008 12:59 am

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
јас ја оббо по математика
ми предава шошолчева ја знаеш така?
иначе омилени предмети ми се математика, македонски, техничко ....толку
а во кои секции сте?
јас во математика и техничко

и со мојов памет си го заборавив нааааајомилениот предмет ИНФОРМАТИКА ја оббо и наставничката и предметот
еј супер ми дојде идеа да го додадам и тој предмет (и можеби и тој јас ке го предавам...малце мнооогу ама....)

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

10 Re: Училиште on Сре Дек 17, 2008 1:39 am

Elisa

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
Jas ucam vo Sando Masev vo Strumica,7 oddelenie sum.
u skolo mi odi super imam 2 cetvorki(ali sepak najaka sum vo klasot) Very Happy
i omileni predmeti ...pa neznam valjda informatika pa zatoa odam i na sekcija.
inace vaka od poteskite Fizika,Matematika,Geografija i nesto Angliski i Germanski
ali i drugite predmeti ne se losi isti mi se mene site Very Happy
samo hemija nastavnickata auuu mislam od nea go zamraziv i predmetot


_________________

Aly So Sweet...
Преглед на профилот на членот

11 Re: Училиште on Сре Дек 17, 2008 1:40 am

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
jas sakam mnooogu na informatika na sekcija
ama kaj nas nema takva
hahaha ne e fer

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

12 Re: Училиште on Сре Дек 17, 2008 4:06 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
ДА! ја знам ШуШолчева ама на нас ни е СИЛВААА!!!
Јас идам на секција по математика и информатика..сакам и на историја ама не можам дека веќе идам на 2 ама ќе го замолам наставникот! Very Happy
Информатика има ама не е за 6 од 7 натаму има повеќе секции мислам!


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

13 Re: Училиште on Сре Дек 17, 2008 5:46 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
jas odam na matematicka, angliski, geografija i orkestar za sekcii


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

14 Re: Училиште on Сре Дек 17, 2008 5:56 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
Jas najmnogu sakam angliski i nastavnickata e superrrrrrrr
a matematika najmnogu ja mrazam i geografijata biologijata a i istorijata I HATE IT!!!!!!!!!!!

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

15 Re: Училиште on Вто Дек 23, 2008 11:37 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
E DECKI VO OVAA TEMA ISTO AKO SAKATE PISUVAJTE GI VASITE OCENKI

EVE GI MOITE:
Makedonski 5
Matematika 5
Angliski 5
Francuski 5
Biologija 5
Geografija 5
Istorija 5
OTP 5
Muzicko 5
Fizicko 5
Likovno 5
Nasa tatkovina 5
Informatika 5


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

16 Re: Училиште on Нед Јан 04, 2009 12:44 am

Angel4e

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Jas site petki gi imam!!!! 375375373

Преглед на профилот на членот http://hsm3gnews.blogspot.com/

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот