You are not connected. Please login or register

Мој форум! хх

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Мој форум! хх on Пет Дек 12, 2008 7:24 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Ова е мој форум на кој можеме да поставуваме аватари,икони,блендови,банери,позадини,анимации,фан арт....

http://graphics.forumakers.com/forum.htm

Се надевам ќе ви се допадне! Smile


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

2 Re: Мој форум! хх on Пет Дек 12, 2008 7:31 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
aj jas sega ke se registriram


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

3 Re: Мој форум! хх on Пет Дек 12, 2008 7:34 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
se registrirav


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

4 Re: Мој форум! хх on Пет Дек 12, 2008 7:37 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
fala mnoguuuuu!


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

5 Re: Мој форум! хх on Пет Дек 12, 2008 8:09 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
nis nis


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

6 Re: Мој форум! хх on Пет Дек 12, 2008 10:11 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
se registrirav!!!!!!Very Happy:D:D

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

7 Re: Мој форум! хх on Вто Дек 16, 2008 6:39 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
forumot e top!!!!!!!Very Happy:D:D

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

8 Re: Мој форум! хх on Вто Дек 16, 2008 9:15 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
фала многууу..само нема многу членови и повеќето не се активни...ајде само што го почнав..хх


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

9 Re: Мој форум! хх on Саб Дек 27, 2008 9:00 pm

sanja

avatar
~Nov clen~
~Nov clen~
se registrirav i jas forumot e ekstra!

Преглед на профилот на членот

10 Re: Мој форум! хх on Сре Дек 31, 2008 5:52 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
фала многу сања!
Дечки ајде ве молам регистрирајте се!!
Ни требаат уште членови и ни требаат и модератори!
Сега го сменив лукот на форумот па остајте коментар....и поставувајте графики!
Ве молам! Very Happy


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот