You are not connected. Please login or register

Точно-Неточно

Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Go down  Порака [Страна 3 of 3]

51 Re: Точно-Неточно on Сре Дек 17, 2008 9:17 pm

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Неточно
На членот под мене омилен предмет му е историја

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

52 Re: Точно-Неточно on Сре Дек 17, 2008 10:37 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Хахаааааа...да точноооо
На членот под мене омилен предмет му е хемија?


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

53 Re: Точно-Неточно on Сре Дек 17, 2008 11:53 pm

Elisa

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
netocno

cpm omilen predmet mu e informatika?


_________________

Aly So Sweet...
Преглед на профилот на членот

54 Re: Точно-Неточно on Чет Дек 18, 2008 12:23 am

Bube

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
epa nez.....aj tocno
cpm gledal pregled na denot

Преглед на профилот на членот http://www.piczo.com

55 Re: Точно-Неточно on Чет Дек 18, 2008 12:51 am

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
О.Т? Да,гледав прееска Very Happy
На членот под мене фаворит од О.Т му е Ана

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

56 Re: Точно-Неточно on Пет Дек 19, 2008 6:13 pm

Сончуф*

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Неточно

Чпм денес доби петка по некој предмет ?


_________________
There isn'т bigger LadyGaga's fan тhan me!xD
I wuFF her.xD Oh yeaah!^^
Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com

57 Re: Точно-Неточно on Нед Дек 21, 2008 8:52 pm

Elisa

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
netocno

cpm pravi test ovaa nedela?


_________________

Aly So Sweet...
Преглед на профилот на членот

58 Re: Точно-Неточно on Пон Дек 22, 2008 12:13 am

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Ехееее..и тоа колку.Точно
Истото

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

59 Re: Точно-Неточно on Пон Дек 22, 2008 12:22 am

Elisa

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
tocno

cpm ima plavi oci?


_________________

Aly So Sweet...
Преглед на профилот на членот

60 Re: Точно-Неточно on Пон Дек 22, 2008 1:58 am

Сончуф*

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Неточно

Чпм има дечко / девојка ? ( Хахаха)


_________________
There isn'т bigger LadyGaga's fan тhan me!xD
I wuFF her.xD Oh yeaah!^^
Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com

61 Re: Точно-Неточно on Пон Дек 22, 2008 5:37 pm

Elisa

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
netocno

isto?


_________________

Aly So Sweet...
Преглед на профилот на членот

62 Re: Точно-Неточно on Пон Дек 22, 2008 10:53 pm

Bube

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
netocno
cpm a saka avril

Преглед на профилот на членот http://www.piczo.com

63 Re: Точно-Неточно on Пон Дек 22, 2008 10:58 pm

Elisa

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
ne bas ali aj tocno

cpm saka hip-hop?


_________________

Aly So Sweet...
Преглед на профилот на членот

64 Re: Точно-Неточно on Пон Jул 13, 2009 8:58 pm

Сончуф*

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
пааа.точноSmile
чпм е фан на металика?!


_________________
There isn'т bigger LadyGaga's fan тhan me!xD
I wuFF her.xD Oh yeaah!^^
Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 3 of 3]

Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот