You are not connected. Please login or register

Сончуф*

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Сончуф* on Вто Дек 02, 2008 1:51 am

Сончуф*

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Ова е мојот дневник!

Почнувам да го водам од 01.12.2008!

Започнувам :

Денес денот во училиште ми беше одличен!Имаше мнг смеење и се беше ОК.Некоја оценка не се напиша денес!Сеа за сеа толку Smile

Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот