You are not connected. Please login or register

Прашања

Отиди на страна : 1, 2  Next

Go down  Порака [Страна 1 of 2]

1 Прашања on Нед Ное 30, 2008 6:23 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
Тука се што не ви е јасно прашајте

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

2 Re: Прашања on Пон Дек 01, 2008 7:43 pm

Сончуф*

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Дали доколку го смениме никнејмот ќе се промени и тоа член што пишува кога се логираме ? Сакав да прашам дали ако го смениме никнејмот коа ќе се логираме ќе треба да го пишуваме стариот или новиот ?

Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com

3 Re: Прашања on Пон Дек 01, 2008 8:00 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
noviot nick name ke treba da go pisuvas


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

4 Re: Прашања on Пон Дек 01, 2008 8:31 pm

Сончуф*

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Автоматски тоа се променува ?

Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com

5 Re: Прашања on Пон Дек 01, 2008 8:32 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
da namesto concuf ke go pisuvas noviot nik

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

6 Re: Прашања on Вто Дек 02, 2008 6:08 pm

Сончуф*

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Ахам.
Благодарам! Smile


_________________
There isn'т bigger LadyGaga's fan тhan me!xD
I wuFF her.xD Oh yeaah!^^
Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com

7 Re: Прашања on Вто Дек 02, 2008 6:13 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
ej soncuf namali go vtoriot avatar go narusuva izgledov na forumov

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

8 Re: Прашања on Вто Дек 02, 2008 6:13 pm

Bube

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
gracias

Преглед на профилот на членот http://www.piczo.com

9 Re: Прашања on Вто Дек 02, 2008 6:16 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
sto grasias??zosto fala???

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

10 Re: Прашања on Вто Дек 02, 2008 6:18 pm

Bube

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
taka nes isprobuvav

Преглед на профилот на членот http://www.piczo.com

11 Re: Прашања on Вто Дек 02, 2008 6:20 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
ama ne taka pojdi vo pravila procitaj gi ako ne gi znaes vaka ne se pisuva

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

12 Re: Прашања on Вто Дек 02, 2008 6:30 pm

Bube

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
gi znam gi znam sorry

Преглед на профилот на членот http://www.piczo.com

13 Re: Прашања on Вто Дек 02, 2008 7:26 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
ok samo da ne se povtori Very Happy

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

14 Re: Прашања on Чет Дек 04, 2008 12:34 am

*NeSe*

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
da prasam so e toa so stipendii so ke se davale ako moze da ni objasnite?


_________________
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com

15 Re: Прашања on Чет Дек 04, 2008 3:20 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Па сега ке се избираат неколку ученици од двете одделенија и тие учениците се тие најактивните што редовно пишуваат домашно!
И на нив ке им дадат стипендија!


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

16 Re: Прашања on Чет Дек 04, 2008 5:59 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
aaaaaaa okkkkkkkkkk hahaha

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

17 Re: Прашања on Пет Дек 05, 2008 7:39 pm

*NeSe*

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
aaaaaaaa ok fala


_________________
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com

18 Re: Прашања on Вто Дек 09, 2008 5:26 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Нема проблем хехе! Like a Star @ heaven


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

19 Re: Прашања on Пет Дек 12, 2008 3:07 pm

jas sakam da prasam so treba da se napravi za da se bide admin

Преглед на профилот на членот http://www.vanja-00-.piczo.com

20 Re: Прашања on Саб Дек 13, 2008 6:33 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
jas mislam deka veke ne moze da se primat admini zs mnogu se ama sepak prasaj ja nince


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

21 Re: Прашања on Саб Дек 13, 2008 9:50 pm

vazi Very Happy

Преглед на профилот на членот http://www.vanja-00-.piczo.com

22 Re: Прашања on Саб Дек 13, 2008 10:03 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
oksi ne se luti Wink


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

23 Re: Прашања on Чет Дек 25, 2008 2:57 pm

*NeSe*

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
zs ne mozam da prakam poraki mi vika porakata ne bese pratena?


_________________
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com

24 Re: Прашања on Чет Дек 25, 2008 5:33 pm

Bube

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
i mene taka mi prave na porakite

Преглед на профилот на членот http://www.piczo.com

25 Re: Прашања on Чет Дек 25, 2008 9:24 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
taka pravi ama se pakaat

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 2]

Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот