You are not connected. Please login or register

~~~Smeski~~~

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 ~~~Smeski~~~ on Чет Ное 27, 2008 4:51 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
Ovde pisuvajte nekoi smesni nastani,zgodi,nezgodi...

lele deckii ova neznam kaj da go pisam ali mnoguu mi e smesno se pukam od smeenje , vaka edna moja drugarka ima nastavnicka po makeodnski sto gi tera mnogu da pisuvaat pesni i sega jas i ja zemav tetratka na druarka mi koga bev kaj nea po makedonski i citam, i sega imase edna pesna za droga, i kako sto ja procitav se pukam od smeenje vo eden stih drugarka mi staila AKO NEKOJ TI NUDI DROGA SUTNI GO SO NOGA, abe kako smesno mi padna i celo vreme sega ja zezam i vikam kako e pogovorkata i se pukam od smeenjeПоследната промена е направена од Simona на Чет Ное 27, 2008 6:04 pm. Мислењето е променето 1 пати


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

2 Re: ~~~Smeski~~~ on Чет Ное 27, 2008 5:18 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
12321354 12321354 12321354 12321354 12321354 12321354 12321354 12321354
лелеееее...


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

3 Re: ~~~Smeski~~~ on Чет Ное 27, 2008 5:55 pm

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
12321354 kjljkljkljkl
Лелеее

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

4 Re: ~~~Smeski~~~ on Чет Ное 27, 2008 6:42 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
а кај нас во школо посбено има ептен смешки!!!!
На пример едно девојче наместо да рече- Многу ме нервираат настваници што плукаат додека зборуваат ! она рече- Многу ме нервираат наставници што зборуваат додека плукаат! 12321354

или еднаш класната ни ги чита оценките по биологија и кој колку пати одговорил и вика: Бруно три пати кажал, ништо не кажал! 12321354 12321354

А леле јас како се истакнав еднаш!! Embarassed На англиски требаше да презентираме и јас и другарками маја одидовме кај таблата и сега презентиравме мени од нашиот ресторант. Јас требаше да одам на една страна и да послужувам, а другарка ми на другата страна ! И јас одам така затрчана и бидејќи таблата е на повисоко ниво од клупите и јас затрчана место да прескокнам-јас само си трчав и кога се лупнав ... леле коленото многу ме болеше и имав 2 ОГРОМНИ модрици..леле срамови..ама за среќа никој не се смееше! Embarassed Embarassed Embarassed


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

5 Re: ~~~Smeski~~~ on Чет Ное 27, 2008 6:49 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
12321354

a ednas koga bevme na odmor tatko mi bese tamu u tie tusevite i sea jas neznam sto da pravam i si trcam niz veceto i vo eden moment se lizgam od veceto letam na nadvor ko na crtanine i pravo u kal bljak i u toj moment pominuva eden covek i jas lezam i ovoj mi vika na angliski dali sum dobro a jas mu vika yes yes hahaha 12321354 i posle pak se tusirav hahah


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

6 Re: ~~~Smeski~~~ on Чет Ное 27, 2008 6:56 pm

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
dammy напиша:а кај нас во школо посбено има ептен смешки!!!!
На пример едно девојче наместо да рече- Многу ме нервираат настваници што плукаат додека зборуваат ! она рече- Многу ме нервираат наставници што зборуваат додека плукаат! 12321354

или еднаш класната ни ги чита оценките по биологија и кој колку пати одговорил и вика: Бруно три пати кажал, ништо не кажал! 12321354 12321354

А леле јас како се истакнав еднаш!! Embarassed На англиски требаше да презентираме и јас и другарками маја одидовме кај таблата и сега презентиравме мени од нашиот ресторант. Јас требаше да одам на една страна и да послужувам, а другарка ми на другата страна ! И јас одам така затрчана и бидејќи таблата е на повисоко ниво од клупите и јас затрчана место да прескокнам-јас само си трчав и кога се лупнав ... леле коленото многу ме болеше и имав 2 ОГРОМНИ модрици..леле срамови..ама за среќа никој не се смееше! Embarassed Embarassed Embarassed
Вака кога читам смешно звучи ама лелеее како изгледаше Neutral Ич не беше смешноо! No (за англиски зборувам)

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

7 Re: ~~~Smeski~~~ on Чет Ное 27, 2008 6:57 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
lleleelell ghahahahahahah 12321354 kjljkljkljkl

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

8 Re: ~~~Smeski~~~ on Чет Ное 27, 2008 7:00 pm

Elisa

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
Lele kolku sakam koga nekoj mi kazuva smeski.
Mnogu sakam da se smejam. 12321354 12321354 12321354


_________________

Aly So Sweet...
Преглед на профилот на членот

9 Re: ~~~Smeski~~~ on Чет Ное 27, 2008 7:12 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
хахахаха и јас сакам!


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

10 Re: ~~~Smeski~~~ on Нед Ное 30, 2008 5:29 am

zoso plavusa se smee 3pati koa ke i kazes vic?
eednas koa ke i go kazes vtor pat koa ke i go objasnis i tret pat koa ke go svati ... Laughing

Преглед на профилот на членот http://www.vanja-00-.piczo.com

11 Re: ~~~Smeski~~~ on Пон Дек 01, 2008 9:03 pm

Сончуф*

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Еднаш седиме со другарка ми на час по биологија и сега требаше да донесеме мов.И она немаше донесено и откога ја виде мојата ми вика:
-Еееј абе па и ја оваква земав од таму од кај скалите,кај бетонот таму али баба ми нешо ми кажуваше дека не било тоа мов нешо... ! Sad
И после јас викам :
-Абе па леј па и ти па нормално е дека скоро на секој бетон растат скали ( наместо скоро на секој бетон расте мов ) Хахаха Smile Кое смеење било... =)
Хехем... SmileSmile

Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com

12 Re: ~~~Smeski~~~ on Пон Дек 01, 2008 10:01 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
hahah SmileSmileSmileSmileSmile

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

13 Re: ~~~Smeski~~~ on Вто Дек 02, 2008 12:20 am

Сончуф*

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Хехем...Абе киксче!!!

Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com

14 Re: ~~~Smeski~~~ on Вто Дек 02, 2008 12:37 am

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
12321354 hahaha


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

15 Re: ~~~Smeski~~~ on Нед Дек 14, 2008 11:19 pm

Сончуф*

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Дечки ај бе кажувајте смешкиии...Хахаха


_________________
There isn'т bigger LadyGaga's fan тhan me!xD
I wuFF her.xD Oh yeaah!^^
Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com

16 Re: ~~~Smeski~~~ on Нед Дек 14, 2008 11:33 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
е слушајте кикс бевме на курс англиски и сега наставничката ја прашува една моја другарка зашто не дошла минатиот пат и она вика дека имала стомачни главоболки хахахахахха погрешка


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

17 Re: ~~~Smeski~~~ on Пон Дек 15, 2008 12:16 am

Elisa

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
hahaha Very Happy
se zbrkala momickata


_________________

Aly So Sweet...
Преглед на профилот на членот

18 Re: ~~~Smeski~~~ on Вто Дек 16, 2008 5:33 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
hahahahhahahaha
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

19 Re: ~~~Smeski~~~ on Саб Дек 20, 2008 8:47 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
hahahahahahhaha leleeee...


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

20 Re: ~~~Smeski~~~ on Нед Јан 04, 2009 1:49 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
a vcera nesto se zezavme i jas da kazam za edno kuce vikam:

Vo moeto kuce zivee edno kuce i se vika Mona, mesto vo mojata ulica zivee hahaha


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

21 Re: ~~~Smeski~~~ on Нед Јан 04, 2009 3:15 pm

Angel4e

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
hahahahaha Laughing

Преглед на профилот на членот http://hsm3gnews.blogspot.com/

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот