You are not connected. Please login or register

Хееј Бојс Енд Грлс - Тука пишејте за СЕ

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

komecdearioo
Хееј јас сум Томе од СР. Не знам шо да ви кажам...Висок сум 173 цм. Висок сум нели ? Very Happy Мразам физика и математика :@ Сакам ного да играм Кантер-Страјк. Најчесто играм на Кајгана серверите и BTV. Кој сака да знае нешто повеќе за мене нека пише на форумо јас ќе видам и ќе ви дадам тава шо треба. Омилен пеач ми е Ерос Рамазоти од Италија, а омилени песни ми сe: Cose Che Ho Visto, L'Aurora, I belong to you ft.Anastasija и оште ного... Иначе сум зависник од компјутери. Дневно на компјутер седам максимално 5 саати. Окл.на мсн, топ.мк, пријатели, хи5, на тај форум, скајп и оште ного други работи ...
ПОЗЗПоследната промена е направена од 1l pA5s0 m0rTaL3 на Вто Ное 25, 2008 1:31 am. Мислењето е променето 2 пати.

Преглед на профилот на членот

Elisa

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
komecdearioo Tome
Auu nasmeja me aj se nadevam ubavo ke ti bide tuka. Very Happy


_________________

Aly So Sweet...
Преглед на профилот на членот

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
komecdearioo tome


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
RTERT tome

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
welcome komecdearioo

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

Anny

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
komecdearioo

Преглед на профилот на членот

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
no spam плис...
Томе добредојде


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

Bube

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Anny напиша:komecdearioo

Преглед на профилот на членот http://www.piczo.com

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Без спамови no spam
П.С Welcome

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

Сончуф*

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
komecdearioo Very Happy

Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com

??????


Гостин
komecdearioo

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
spamspam spam


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот
VBAD tome Very Happy

Преглед на профилот на членот http://www.vanja-00-.piczo.com

*NeSe*

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
komecdearioo tome bas mi e milo sto ima i muski na forumov


_________________
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com

Maje

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
komecdearioo Tome

Преглед на профилот на членот

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
каде живееш?
мислам во кој град

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

sanja

avatar
~Nov clen~
~Nov clen~
живее во Струмица блиску живееме затоа ти кажувам затоа што не се оклучува на овој форум колку што знам lol!

Преглед на профилот на членот

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот