You are not connected. Please login or register

-__- HELLO KITTY STUFF -__-

Отиди на страна : 1, 2  Next

Go down  Порака [Страна 1 of 2]

1 -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Саб Ное 22, 2008 8:02 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Здраво дечки!
Овде во оваа продавница од УТРЕ ќе најдете облеки,ташни,наќит и разни други работи...но со ХЕЛОУ КИТИ!
Се надевам дека продавницава ќе ви биде една од најомилените и најпосетуваните! Wink


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

2 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Саб Ное 22, 2008 8:04 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
da
jas sve ke kupuvam kako i od site drugi
haha

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

3 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Саб Ное 22, 2008 9:17 pm

jas sakam edna tasna

Преглед на профилот на членот http://www.vanja-00-.piczo.com

4 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Саб Ное 22, 2008 9:26 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
PISUVA DEKA OD UTRE KE POCNE SO RABOTA


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

5 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Нед Ное 23, 2008 8:42 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Маички

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
сите овие се 50

комплет маички
1.

овие се 150
2.
овие се 100

пижами
1.
2.
3.
сите се 80

комплети облека
1.
2.
двата се 100

ташни
1.
овој е 200
2.
ова е 40
3.
ова е 40
4.
и ова е 40
5.
ова е 100

наќит
1.
ова е 50
2.
ова е 60
3.
овие два се заедно и се 200
4.
ова е 20
5.
ова е 100
6.
ова е 80
7.
ова е 130

други работи со хелоу кити
1.
ова е 100
2.
овој апарат е хелоу кити иако нема знакче и е 200
3.
оав е 150
4.
овие се заедно и се 40
5.
ова е 150
6.
ова е 70
7.
ова е 250
8.
ова е 30
9.
ова е 60

еве толку се може се малце скапи ама тешки се и за набавка Smile


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

6 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Нед Ное 23, 2008 9:21 pm

Euge

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
mene ako moze ovie raboti
i toa e se odzemi mi mi od sefot i pleaseeee stavi mi gi vo mojot ormar

Преглед на профилот на членот http://www.schoolway.forumakers.com

7 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Нед Ное 23, 2008 9:27 pm

Maje

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~

Преглед на профилот на членот

8 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Нед Ное 23, 2008 9:37 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
еуге тоа е 600
а бубе за тебе 680


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

9 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Нед Ное 23, 2008 9:39 pm

Bube

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
jas nisto nemam poracano zosto za mene

Преглед на профилот на членот http://www.piczo.com

10 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Нед Ное 23, 2008 9:40 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
izgleda te smesala so maje


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

11 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Нед Ное 23, 2008 9:41 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
i jas sakam see


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

12 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Нед Ное 23, 2008 9:43 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
упс за маје мислев!


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

13 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Нед Ное 23, 2008 9:47 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
a kolku ke me kosta se ova?


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

14 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Нед Ное 23, 2008 9:49 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
извинете пост врз пост само да кажам дека симоните (хаха) утре ке ги услужам морам да одам!
нз симона утре ке ти кажам!


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

15 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Нед Ное 23, 2008 10:03 pm

Anny

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Za mene ovie


Преглед на профилот на членот

16 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Нед Ное 23, 2008 10:04 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
dammy ne se dve simoni samo jas sum hahaha


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

17 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Нед Ное 23, 2008 10:49 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
3250 e se vkupno!
saka6?

anny ke ti stavam tebe vo skaf i ke ti odzemam pari!
ke te 4ini 200


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

18 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Пон Ное 24, 2008 10:48 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
симона сакаш се да купиш?
ке треба да платиш 3250!
ајде луѓе купувајте многу се убави работиве хаха! Very Happy


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

19 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Пон Ное 24, 2008 11:16 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
izvini sega momentalno nemozam da gi zemam


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

20 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Вто Ное 25, 2008 3:24 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
оки! нвм! Smile


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

21 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Вто Ное 25, 2008 4:04 pm

Bube

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~aj za mene ovi plissss

Преглед на профилот на членот http://www.piczo.com

22 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Вто Ное 25, 2008 4:22 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
оки ти ги ставив! тоа е 200


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

23 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Вто Ное 25, 2008 4:52 pm

Maje

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~

Преглед на профилот на членот

24 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Вто Ное 25, 2008 6:13 pm

Simona

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
ajde gi zemam sega SITE SO HELLO KITTY NELI SE VKUPNO 3250$ ODZEMI MI I DOSTAVI MI GI VO MOJOT ORMAR


_________________


***Te amo Luisana***

P.S. Site obozavateli na Lali registrirajte se na:
lali-esposito.forumexpress.org
Преглед на профилот на членот

25 Re: -__- HELLO KITTY STUFF -__- on Вто Ное 25, 2008 6:18 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
okej sega ke vi dostavam!
za maje e 50


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 2]

Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот