You are not connected. Please login or register

-_- prodavnica za parfemi i shminki -_-

Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down  Порака [Страна 6 of 6]

126 Re: -_- prodavnica za parfemi i shminki -_- on Вто Дек 09, 2008 6:59 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
да сончуф ги ставив
се е 3429
ангела за тебе е 3017
за еуге е 270
а за дијанче

тоа е 1233


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

127 Re: -_- prodavnica za parfemi i shminki -_- on Нед Дек 14, 2008 5:47 pm

Angel4e

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Za mene ako mozes da najdis parfemce od 50$.
I ako moze da mi go dostavis vo neseserot i da mi odzemis pari.

Преглед на профилот на членот http://hsm3gnews.blogspot.com/

128 Re: -_- prodavnica za parfemi i shminki -_- on Нед Дек 14, 2008 6:20 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~

еве го ова!


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

129 Re: -_- prodavnica za parfemi i shminki -_- on Чет Дек 25, 2008 11:29 pm

Angel4e

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Mene ako moze senkite pod 4 i 6,rozeviot sjaj pod 4,rozev lak za nokti,molivceto pod 2 i parfemot pod 6.I ako moze da mi gi dostavis i da mi odzemis pari.

Преглед на профилот на членот http://hsm3gnews.blogspot.com/

130 Re: -_- prodavnica za parfemi i shminki -_- on Нед Дек 28, 2008 4:14 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
Дечки продавницата се затвора!Но слободно можете да купите нешто од новата продавница Girly Girl-DIVA која ке работи од попладне или од попосле хаха и таму ќе има разни работи без кои не може една дива...едно девојче..хаха:]     :]     :]   :]


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 6 of 6]

Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот