You are not connected. Please login or register

***Operacija Triumf***

Отиди на страна : Previous  1, 2

Go down  Порака [Страна 2 of 2]

26 Re: ***Operacija Triumf*** on Вто Ное 25, 2008 5:52 pm

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Вукиии останаааааа fghyhrdu Многууу се радувааам 375375373 Ама жал ми е и за Џоле ама сепак Вукашииин си остана во Академиjaта.Номинацииве се катастрофа..не можам да се одлучам за кого да гласам.Си ги сакам и Анушка и Никола и не сакаам да си одат

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

27 Re: ***Operacija Triumf*** on Сре Ное 26, 2008 1:31 pm

Сончуф*

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Јеееј Вукашиннн остана =) Ама па Џоле излезе Sad Али па сеа Ана и Никола П. SadSad Тежок изборрр :S

Иначе мои фаворити се :

-Сајкооо <3
-Александар
-Нина
-Соња Very Happy Smile

Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com

28 Re: ***Operacija Triumf*** on Сре Ное 26, 2008 11:55 pm

_LaLa_

avatar
~Nov clen~
~Nov clen~
E jas bas bev za Vukasin da ostane ama mi e zal za Djole..
Moi favoriti se
Aleksandar <3
Sajko <3
Vukasin <3

Преглед на профилот на членот

29 Re: ***Operacija Triumf*** on Чет Ное 27, 2008 1:10 am

Anny

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
I jas bev za Vukasin ama i zal mi e za Dzole
Favoriti mi se
Aleksandar
Sajko
Nina

Преглед на профилот на членот

30 Re: ***Operacija Triumf*** on Нед Ное 30, 2008 5:31 am

jas sea poise sakam da ispadne ana ... zs nikola mn si go sakam ghdfg

Преглед на профилот на членот http://www.vanja-00-.piczo.com

31 Re: ***Operacija Triumf*** on Пон Дек 01, 2008 1:27 pm

Сончуф*

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Лееј вечер галата Neutral
ОМГ! Едвај чекам,сеа ќе видиме кој ќе остане а кој ќе излезе...
Али ја малку сакам Ана да излезе !

П.С.Сајко <3

Преглед на профилот на членот http://www.iskrichka-xxxtheonlyxxx.piczo.com

32 Re: ***Operacija Triumf*** on Вто Дек 16, 2008 5:34 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
ne e fer
sajko si otide
onoj pak pobedi kretenon od vukasin
lele kolku ne go podensuvbam nemozete da veruvate

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

33 Re: ***Operacija Triumf*** on Вто Дек 16, 2008 5:48 pm

Ammy=]

avatar
~Pocetnik~
~Pocetnik~
Сајкооооооо Sad
Не ми се верува дека испадна No
Драго ми е за Вуки јас дури гласав за него (и за Сајко се разбира Razz ) ама сепак не сакааав Сајко да испаднее

Преглед на профилот на членот http://all-disney-stars.forumakers.com

34 Re: ***Operacija Triumf*** on Вто Дек 16, 2008 9:42 pm

Administracija!

avatar
~Uspesen clen~
~Uspesen clen~
леле многу ми беше смешно кога викаа спасите нам вукија
хахахха
не разбирам како можете да го сакате
мислам тоа е вкус ама јас не го поднесувам
и сега кпога си отидоа сите што ги сакам навивам за Даниел
хехе

Преглед на профилот на членот http://teenschool-eliteway.forumakers.com

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 2 of 2]

Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот