You are not connected. Please login or register

***Soba br. 4 katerina. *Emi*, dammy i anny***

Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down  Порака [Страна 6 of 6]

126 Re: ***Soba br. 4 katerina. *Emi*, dammy i anny*** on Пет Дек 26, 2008 7:57 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
уфф...сега не можам вака...сакам зелена,сина и виолетова..и сега не знам за која да се одлучааам... ајде зелена (светла)
А зошто? Very Happy


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

127 Re: ***Soba br. 4 katerina. *Emi*, dammy i anny*** on Пет Дек 26, 2008 8:03 pm

*NeSe*

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
paz a da ti dadam podarok ama poso nemozev da najdam neso so mi se sviga na zeleno e ve na sinoПоследната промена е направена од *N*e*S*e* на Пет Дек 26, 2008 8:05 pm. Мислењето е променето 1 пати


_________________
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com

128 Re: ***Soba br. 4 katerina. *Emi*, dammy i anny*** on Пет Дек 26, 2008 8:04 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
ама не се отврара сликатааа...Sad
А тебе која ти е омилена боја?


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

129 Re: ***Soba br. 4 katerina. *Emi*, dammy i anny*** on Пет Дек 26, 2008 8:05 pm

*NeSe*

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
pa plava i rozeva Very Happy ete se glea sea


_________________
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com

130 Re: ***Soba br. 4 katerina. *Emi*, dammy i anny*** on Пет Дек 26, 2008 8:12 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
fala mnoguuuuuu
ni jas ne najdov ne6to mnogu ubavo ama eve i od mene poklon..hehe
http://www.karouselkids.com.au/images/TFGABBY.jpg
Very Happy Very Happy


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

131 Re: ***Soba br. 4 katerina. *Emi*, dammy i anny*** on Пет Дек 26, 2008 8:13 pm

*NeSe*

avatar
~Dobar clen~
~Dobar clen~
falaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy mn mi se sviga Very Happy


_________________
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com

132 Re: ***Soba br. 4 katerina. *Emi*, dammy i anny*** on Пет Дек 26, 2008 8:24 pm

Dammy :]

avatar
~Redovn clen~
~Redovn clen~
nema probleeem!


_________________

Made by me...Not copiers alowed!!
Преглед на профилот на членот http://www.all-disney-stars.forumakers.com

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 6 of 6]

Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот